מנחם בגין

מתחמי כושר בפארק גני יהושע ובפארק מנחם בגין

11.01.2018 |

חברת גני יהושע הינה מבין החלוצות שהקימה מתקני כושר פתוחים בפארק גני יהושע ובשנת 2006 הקימה מספר מתחמי כושר פתוחים בשטחי פארק גני יהושע ובפארק מנחם בגין. עם שינוי התקן, נערכה החברה מבעוד מועד והחליפה בשנת 2017 את כל מתקני הכושר בשטחה, לרבות עבודות להתקנת תשתית גומי והצללה עם תקן אש בכל המתחמים.

בבואנו לתכנן את מתקני הכושר החדשים ולאחר התייעצות עם גורמי המקצוע בעירייה, בחרנו להזיז שניים ממתחמי הכושר שהוקמו בשנת 2006 ולהקים מתחמי כושר חדשים שיהיו נגישים וקרובים לשבילי ההליכה והאופניים. עוד נפרט בהמשך ביחס למתחם בכושר הגדול בארץ שיוקם בספורטק צפון ושעבודות הביצוע להקמתו יחלו בימים הקרובים. כך גם לגבי פארק מנחם בגין, שינינו את המיקום של המתקנים שהיו מצובים מול משרדי החברה על המדרון לאזור מרכז הפארק וכן חידשנו את מתחם הכושר הנמא בצידו הדרומי של האגם.

לכל אתר מותקן שלט הוראות כללי עם הסברים על מספר תרגילי אימון וחימום, רצועות מתיחה ואימון חופשי וכן על כל מתקן יש תויות והוראות אימון עם בר קמתוד לסריקה לסרטון קצר המציג את האימון עצמו (למעט מתחם הכושר בספורטק צפון שבנייתו תחל בימים הקרובים)

מתחמי כושר בפארק גני יהושע

 

מתחם כושר בגדה הצפונית בסמוך לגשר ראש ציפור

מתחם בגודל 300 מ”ר הכולל 18 מתקני כושר חדשים. באזור זה הוצבו מתקני כושר מהסידרה ההידראולית המבוססים על בוכנה הידראולית דו כיוונית הניתנת לשינוי של 16 דרגות מאמץ בצורה לינארית ורציפה ובכך מתאימה את עצמה למשתמשים מגיל 12 ועד גיל 80.

מגמות חדשות שעליהם שמנו דגש וביקשנו להוסיפם לאתרים החדשים הם מתקני אימונים פונקציונאליים. באתר זה הוצב מבנה מתומן המכיל סולמות הליכת ידיים ושישה מתחים שונים. בנוסף לכך, חיברנו על המתקן רצועת TRX קבועה המאפשרת אימון רצועות בין אם המתאמן עבר במקרה או שאין בידו את הרצועות ובין אם הביא רצועות משלו ויחבר אותם למתקן עצמו.

כך מאפשר המתחם להיות מתחם לאימונים פונקציונאלים, אימון כח מתחים STREET WORKOUT ותחנת TRX.

בנוסף, הותקנו במתחם במסגרת מגמת האימון החופשי פטריות יציבה ומדרגות קפיצה בשלושה גבהים.

מתחם כושר במתחם טיילת ירקון מזרח

מתחם בגודל 150 מ”ר הכולל 12 מתקני כושר לאימון עממי המתאים לכל קבוצות הגילאים. תמהיל המתקנים שנבחר במתחם זה מייצג את בחירת המתקנים המובילים והשמישים ביותר, חלקם מהסידרה הישנה וחלקם מהסידרה החדשה.

מתחם כושר ספורטק צפון

מתחם עתידי שגודלו כ-1300 מ”ר הכולל למעלה משלושים מתקני כושר שונים ומגוונים.

מתחם הכושר מביא עימו שינוי והתחדשות ומדובר במתחם כושר ייחודי שיאפשר למתאמנים חווית אימון שונה.

במתחם ישולבו מתקנים חדשים ומיוחדים וסביב למתחם יוקמו שני מסלולי ריצה שיתנו מענה לפעילויות שונות ומגוונות.

לראשונה- מתחמי הכושר יאפשרו ליווי אישי וצמוד באמצעות אפליקציה המאפשרת בניית תוכנית אישית בהתאם ליכולת של כל אחד ואחת בהתאם למטרות ובהתאם לרמת הכושר האישית ושומרת למתאמן את הנתונים והמדדים להמשך

האפליקציה מלווה את המתאמן עם מדריך וירטואלי שמלמדת אותו את צורת האימון הנכונה ובכך מקדמת אותו.

פארק מנחם בגין

מרכז הפארק

מתחם בגודל 500 מ”ר הכולל 23 מתקני כושר חדשים לאימון עממי המתאים לכל קבוצות הגילאים. תמהיל המתקנים שנבחר במתחם זה מייצג את בחירת המתקנים המובילים והשמישים ביותר.. באתר זה הוצב מבנה מתומן המכיל סולמות הליכת ידיים ושישה מתחים שונים.

כך מאפשר המתחם להיות מתחם לאימונים פונקציונאלים, אימון כח מתחים STREET WORKOUT ותחנת TRX.

בנוסף, הותקנו במתחם במסגרת מגמת האימון החופשי פטריות יציבה ומדרגות קפיצה בשלושה גבהים וכן מתקני קרב מגע (kick box) בגובה 180 ס”מ.

מתחם דרומי צד דרומי סקי מים בכבלים

מתחם כושר בגודל 240 מ”ר הכולל 24 מתקני כושר חדשים. באזור זה הוצבו מתקני כושר מהסידרה ההידראולית המבוססים על בוכנה הידראולית דו כיוונית הניתנת לשינוי של 16 דרגות מאמץ בצורה לינארית ורציפה ובכך מתאימה את עצמה למשתמשים מגיל 12 ועד גיל 80.

מגמות חדשות שעליהם שמנו דגש וביקשנו להוסיפם לאתר זה הם מתקני אימונים פונקציונאליים. באתר זה הוצב מבנה מתומן המכיל סולמות הליכת ידיים ושישה מתחים שונים.

כך מאפשר המתחם להיות מתחם לאימונים פונקציונאלים, אימון כח מתחים STREET WORKOUT ותחנת TRX.

בנוסף, הותקנו במתחם במסגרת מגמת האימון החופשי פטריות יציבה ומדרגות קפיצה בשלושה גבהים וכן מתקני קרב מגע (kick box) בגובה 180 ס”מ/

אימון מוצלח לכולם ולא לשכוח לעשות חימום ומתיחות בהתחלה ובסוף